Gigi vahad ja hooldustooted

Oma töös kasutame maailmas number üks Gigi vahasid ja hooldustooteid.

Gigi on ülemaailmselt tunnustatud kaubamärk, mis pakub laias valikus kvaliteetseid tooteid karvaeemalduseks, samuti ka hoolduseelseid- ja järgseid tooteid!

Alates 1970. aastast on peamiste suurlinnade ilusalongid teenindanud Gigi professionaalsete toodete abil ka kõige nõudlikumaid kliente. Selle tulemusena on Gigi’st saanud kvaliteeti ja ilu hindavas tööstuses kõige suurema läbimüügiga professionaalne karvaeemalduse sari.

Gigi vahad on naturaalsed, kvaliteetsed ja sisaldavad karvakasvu aeglustavaid koostiosasid.
Gigi vahad ei sisalda nahaärritust tekitavaid kemikaale ning neid on kerge kasutada.

Gigi on turvaline ja efektiivne!

Neljakümne aasta jooksul on Gigi laiendanud oma tootevalikut pehmete ja kõvade vahade, enne ja pärast vahatamist vajaminevate toodetega ning loonud terve parafiinravitoodete seeria.

Gigi’ga saavutad pehme, terve ja täiuslikult sileda naha!

Egiptuse naised on seda teinud aastatuhandeid. Sile ihu oli ilu, nooruse ja süütuse võrdkuju. Parim vahend karvadest vabanemiseks oli õlist, meest ja sidrunimahlast tehtud mass ehk suhkrupall. Mööda keha veeretades haaras see karvad kaasa, jättes naha vigastamata. Egiptuse karvavaba keha ideaali võtsid üle muistsed kreeklased. Nende skulptuure vaadates hakkab silma, et naised olid alati siledaks poleeritud. Araabiamaades kuulus karvadest eemaldamine neiu pulmadeks ettevalmistamise juurde. Türklased pidasid karvast naist lausa patuseks.

Keskajal vajus raseerimine tasapisi unustuse hõlma. Alles 60-ndatel aastatel tõstsid ameeriklannad raseerimise kui hea kombe taas ausse. 70-ndate unisex idee pani end raseerima ka mehed, eriti biseksuaalses ja gay-maailmas. Tänaste kriteeriumite järgi on hoolitsetud naisel karvavabad jalad, kaenlaalused ja bikiinipiirkond.

Kolm ajaloolist karvaeemaldusmeetodit:

  • abrassiivumite kasutamine
  • nöörmeetod
  • suhkrustamine

Ihukarvade eemaldamiseks kasutatakse depilatsiooni ja epilatsiooni erinevaid meetodeid.

Depilatsioon on karvade ajutine eemaldamine naha pinnalt keemilisi või mehhaanilisi vahendeid kasutades. Sellel puhul eemaldatakse karv koos juurega või naha pinnalt, kuid karvasibul jääb alles. Seega uus karv kasvab asemele paari päeva kuni nädala möödudes.

Epilatsioon on karvade lõplik eemaldamine, mis tähendab, et koos karvadega eemaldatakse karvasibula jagunemisvõimelised rakud ning karv ei kasva enam tagasi.