NANOASIA – Intellektuaalne nanotehnoloogia Lõuna-Koreast.

NANOASIA – intellektuaalne nanotehnoloogia Lõuna-Koreast, mis toob värske ja noorusliku jume ilma süstideta.

NANOASIA usub, et iluretseptid peituvad looduse enese sees ja taimedest saadud komponente saab ühendada koos teaduslike uuringute ning nanotehnoloogiatega. Kosmeetikatoodetel on kõrgeim kvaliteet ning nad annavad maksimaalse tulemuse ja nähtava wow-efekti juba pärast esimest kasutamiskorda.

Tehnoloogia loomisel on rangelt jälgitud kõrgeid nõudmisi, toorained on valitud hoolikalt ning professionaalsed spetsialistid jälgivad kaubasaadetisi igal tootmistasandil. Tegemist on protseduuridega, milles ei kasutata süstimist, ent selle tulemus on võrreldav laserprotseduuri, keemilise koorimine ja mesorolleritega. Tulemuseks on naha taassünd, sest NANOASIA aktiveerib naha uuendamiseks ja noorendamiseks vajalikud protsessid.

NANOASIA protseduuride toime on järgmine:

  • Kortsude vähendamine: Väga kõrgelt kontsentreeritud peptiidid tungivad otse läbi naha, mõjutades lihasnärve, mis annavad nahale võimsa ja tugeva toime.
  • Tihkestamine: Annab suurepärase vananemisvastase toime ja tihkestab nahka tänu kollageeni sünteesi stimuleerimisele, mis aktiveerib naharakud.
  • Valgendamine: Valgendab ja taastab kahjustunud nahka, vähendab pigmentatsiooni ja kromogeneesi teket. Eemaldab tedretähne, vanuse ilminguid, ravib põletusi ja haavu.
  • Struktuuri parandamine: Aktiveerib rakkude kasvu, mis parandavad ja taastavad kahjustatud ja põletikulist nahapinda.
  • Niisutamine: Niisutab ja taastab välisteguritest või ultraviolettkiirgusest kahjustatud nahka.
  • Looduslik toode: Ei sisalda parabeene, steroide, metanooli, kunstlikke värvaineid ega raskemetalle.

Sobib kõikidele, olenemata vanusest ja nahatüübist. Kõik protseduurid on multifunktsionaalsed ja annavad suurepärase kumulatiivse toime, mis omakorda annab kauakestvama tulemuse.

NANOASIA tehnoloogiate kohta saad rohkem lugeda siit: https://www.nanoasia.ee/et/